Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ataksja.org.pl
Strona Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poprzedni temat «» Następny temat
Basik
Autor Wiadomość
basik 

Wysłany: 2013-01-17, 16:26   

Witajcie ja wczoraj się zalogowałam jestem jeszcze taka trochę mało zorientowana jeśli chodzi poruszanie się na forum zaczęłam chorować w maju 2012 a dokładnie 27 maja pamiętam dokładnie poprostu leciałam z nóg do tyłu po miesiącu trafiłam do szpitala z niemożliwością sterowania własnymi rękoma a potem było coraz gorzej nie siedziałam sama prosto, chodziłam po ścianach dosłownie ale powiedziałm że się nie poddam nie tak szybko jestem jeszcze na zasiłku rehabilitacyjnym ale chcę pracować chcę żyć bo mam dla kogo
Mam 35 lat moja najmłodsza córeczka ma 4 latka ja uwielbiam robić na szydełku kocham czytać książki uwielbiam polskie filmy i polską muzykę i w ogóle jestem patriotką 100%
a jeszcze dobrze się czuje w kuchni niestety te wszystkie rzeczy które kocham może mi to wstrętne choróbsko odebrać ,zła jestem kiedy o tym myślę ale wciąż uważam że warto żyć .
Pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych i piszcie coś do mnie bo chyba tego potrzebuję.

Adam L. 

Wysłany: 2013-01-17, 16:49   

Witaj @ Basik :)
Warto żyć, jest dla kogo i nie poddawać się.

AGATA 

Wysłany: 2013-01-17, 17:41   

Witaj. Fajnie, że się do nas odezwałaś,tu na forum ludziska :-) mimo że chorzy są naprawdę życzliwi, a tak jak piszesz, masz dla kogo żyć i nie dawać się temu paskudztwu,jak mogę coś poradzić -to spacery, ćwiczenia i tak jak pisałaś lubisz czytać -czytaj na głos-to parę czynności które spowolnią rozwój tej dolegliwości.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za powolny rozwój choroby. :->

basik 

Wysłany: 2013-01-17, 18:38   

Dzięki za miłe przyjęcie na forum będę pisać czy będzie mi dobrze czy źle.BUZIACZKI.

katarzynab_81 

Wysłany: 2013-01-19, 12:45   

WITAMY NA FORUM I WŚRUD NAS CHORYCH JA MAM NA IMIĘ KAŚKA I MAM 31 LAT MAM TEŻ STAESZĄ SIOSTRĘ MONIKE TEŻ JEST CHORA MAMY RENTY JESTEŚMY ZE SZCZECINA CHORUJEMY JUŻ PONAD 10 LAT PORUSZAMY SIĘ PRZY POMOCY BALKONIKU I TEŻ SIĘ STAEAMY NIE PODDAWAĆ.ĆWICZYMY WYCHODZIMY PPO ZAKUPY SPRZĄTAMY GOTUJEMY (mieszkamy same we dwie) STARAMY SIĘ ŻYĆ NORMALNIE.TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO POZDRAWIAM

Ela 

Wysłany: 2013-01-19, 13:11   

Podziwiam Was, możecie być przykładem dla wielu osób, Kasiu.
Basik, a Ty masz co zdiagnozowane, jaką chorobę? Czy nic nie znaleziono? Miałaś badania genetyczne? Choruje ktoś u Ciebie w rodzinie na to samo?

Cherry, a co u Ciebie słychać?

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

Józefa 

Wysłany: 2013-01-21, 22:45   

Witaj na forum, trzymaj się cieplutko pozdrawiam serdecznie :)

franek 
Administrator

Wysłany: 2013-01-22, 09:26   

basik napisał/a:

Pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych i piszcie coś do mnie bo chyba tego potrzebuję.

Witaj - ja chory ale jak Ela podziwiam Twój optymizm. Fajnie że tacy ludzie jak Ty są

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

Ania 

Wysłany: 2013-01-22, 14:20   

Witam cieplutko chociaz mróz i biało dookoła.
Dobrze, sie zyje jak człowiek z optymizmem patrzy na jutro, czerpie z niego samą radośc pomimo niedogodności.Przeczytałam,że osoby które jedzą dużo warzyw i owoców sa większymi optymistami.Badacze odkryli,że optymiści maja wyzsze stęzenie barwników roslinnych we krwi ,które dobrze wpływaja na dobre samopoczucie.
Odżywiajmy sie zdrowo,bądżmy optymistami.
Miłego dnia.

Ela 

Wysłany: 2013-01-22, 21:45   

Basik, zaglądasz tu?

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

basik 

Wysłany: 2013-01-25, 10:24   

Staram się zaglądać ale przy moim maluchu to nie zawsze jest możliwe po za tym pochłonęła mnie nowa robótka z ktorą mam zdążyć na Wielkanoc a jeśli chodzi o moją diagnozę to czekam na wyniki notabene od października jak na razie mam stwierdzony zespół móżdżkowy.

Ela 

Wysłany: 2013-01-25, 13:52   

a na jaki wynik czekasz?

— Jan Paweł II

basik 

Wysłany: 2013-01-25, 13:58   

na wyniki z genetyki

Ela 

Wysłany: 2013-01-25, 20:37   

To napisz, co dostaniesz

— Jan Paweł II

basik 

Wysłany: 2013-01-26, 16:16   

o ile się doczekam kiedykolwiek, na te badania jechałam ze Szczecina aż do Grudziądza a
wyników jak nie ma tak nie ma .

Ela 

Wysłany: 2013-01-26, 16:21   

a dlaczgo? Przecież w Szczecinie na pewno jest poradnia genetyczna, gdzie mogłaś na skierowanie na NFZ zrobić badania.

— Jan Paweł II

basik 

Wysłany: 2013-01-27, 17:06   

W Szczecinie leżałam 3 tygodnie zrobili mi tomografię i konsultacje laryngologiczną po czym stwierdzili że nie wiedza skąd biorą się moje objawy i kazali zgłosić się wtedy kiedy pojawią się nowe objawy lub stan mój się pogorszy nie wyjaśniając mi na czym polega choroba którą wpisali w diagnozę ach zapomniałabym że jeszcze próbowali zrobić nakłucie lędźwiowe
8-krotnie po czym pani doktor stwierdziła że moja tkanka tłuszczowa jest za gruba a igła
za krótka więc po wyjściu ze szpitala za namową mojej pani doktor rodzinnej zaczęłam

szukać konsultacji u specjalistów i tak dotarłam aż do Bydgoszczy do doktora Roberta Bonka
a następnie do Grudziądza gdzie wyżej wymieniony doktor jest ordynatorem .Ale to jest za mną a co przede mną zobaczymy.

Odpowiedz do tematu