Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ataksja.org.pl
Strona Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poprzedni temat «» Następny temat
Iwona z Kalisza
Autor Wiadomość
Iwona 

Wysłany: 2012-04-16, 20:01   Iwona z Kalisza

Witam serdecznie wszystkich Forowiczów :) Mam na imię Iwona i jestem z Kalisza. Moja ataksja wciąż nie jest zdiagnozowana. Forum czytam uważnie od pewnego czasu i przyznam, że wiele podpowiedzi dotyczących choroby wyczytałam właśnie z Waszych postów - m.in. jutro wybieram się na gastroskopię w celu wykluczenia celiaki.Nie wykryto również u mnie mutacji w genach SCA 1,2,3,7 - badania robione w Poznaniu). Dziękuję również za informacje dotyczące rehabilitacji - tutaj również wzbogaciłam swoją wiedzę. Takie forum jednoczące nas "ataksjowców" to świetny pomysł !!! Zawsze raźniej wśród ludzi rozumiejących siebie wzajemnie :) Ciepło pozdrawiam.

Adam L. 

Wysłany: 2012-04-17, 06:36   

Witaj Iwonko :)

Czuj się jak u siebie w domu.
Kalisz piękne miasto.
Byłem kilka razy, także na pierwszym Ogólnopolskim Festiwalu Awangardy Beatowej w 1969 roku.

Pozdrawiam, również serdecznie :)

anna 

Wysłany: 2012-04-17, 10:48   

czesc ja mieszkam w Kaliszu i choruje na ataksje moze sie poznamy w realu

Adam L. 

Wysłany: 2012-04-17, 11:06   

Anno, moim zdaniem nie powinno się podawać swoich namiarów na forum ogólnym.
Można to załatwić poprzez PW.
Różni ludzie buszują w internecie, nie zawsze przyjaźnie nastawieni.
Przepraszam, co złego to nie ja :)

Iwona 

Wysłany: 2012-04-17, 12:55   

Witajcie Kochani !

Adamie -masz rację, Kalisz jest niezwykle pięknym miastem pełnym magii i uroku. Spędziłam tu swoje dzieciństwo, potem mąż "porwał" mnie do innego miasta, po czym wróciłam tu znów "na starość" :) Co do festiwalu - myślę, że Kalisz z dumą może poszczycić się takimi historycznymi imprezami-perełkami na skalę ogólnopolską. Dziś zapraszam do nas chociażby na Kaliskie Spotkania Teatralne :) I dziękuję jeszcze za ciepłe przyjęcie na forum :)

Aniu - gdy przeglądałam wcześniej posty, dostrzegłam jedną osobę z Kalisza - Ciebie. Nawet wysłałam Ci prywatną wiadomość (szczerze mówiąc myślałam, że są problemy z tymi wiadomościami, że nie dochodzą do adresatów). Twój kontakt Aniu zapisałam, dziękuję bardzo za zaproszenie i zaufanie jednocześnie. W najbliższych dniach będę trochę zajęta, ale jak tylko znajdę wolną chwilę, z przyjemnością do Ciebie zadzwonię :)

PS: Dołączę się do apelu Adama - nie umieszczajcie na forum swoich danych osobistych. Dzisiaj tyle się słyszy o oszustach internetowych.

anna 

Wysłany: 2012-04-17, 14:45   

czesc to prawda ale ja dopiero tertaz o tym pomyślalam a drugi raz juz detgonie zrobieale z ttej rado/ści ze jest jakas osoba z KaLISZA STRTASCIŁAM rozum pózniej zobaczyłam prywatna wiadomośc i zapomniaŁAM ZE NASZA STRONE nie tylko chorzy odwiedzaja :lol:

anna 

Wysłany: 2012-04-17, 15:49   

MAM PYTANIE,DO adAMA CYZ MOzna usunac ten post Ania

Ela 

Wysłany: 2012-04-17, 18:02   

Aniu, Ty też mozesz go poprawić - ale już to zrobiłam za Ciebie :)

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

anna 

Wysłany: 2012-04-18, 06:14   

dziekuje bo tego nie umiem ANia

franek 
Administrator

Wysłany: 2012-04-20, 13:38   Re: Iwona z Kalisza

Iwona napisał/a:
Witam serdecznie wszystkich Forowiczów :) Mam na imię Iwona i jestem z Kalisza.

Ja też witam i zachęcam do przystąpienia także do Stowarzyszenia - informacja tu http://www.ataksja.org.pl

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

Odpowiedz do tematu