Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ataksja.org.pl
Strona Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poprzedni temat «» Następny temat
CZEŚĆ :)
Autor Wiadomość
DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-11, 17:23   CZEŚĆ :)

Witam,

Mam na imię Dorota, mam 36 lat i jestem z miasta Łodzi . Pozdrawiam Wszystkich , a może ktoś też jest z centrum , chętnie pogadam - jak i zresztą zw Wszystkimi - całuski - do następnego ;))

DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-11, 18:21   

Buuuu :( nikt nie chce ze mną pisać , a ja wkładam tyle wysiłku we wcelowanie we właściwy klawisz ;))) hahahahahah :lol:

Adam L. 

Wysłany: 2011-12-11, 20:55   

Witaj Dorotko!

Musisz wybaczyć, ale ludziska w niedzielę zapewne więcej czasu poświęcają rodzince :)
Zajrzą na pewno późnej :

Adam

Adam L. 

Wysłany: 2011-12-11, 21:25   Re: CZEŚĆ :)

DOROTA napisał/a:
Witam,

Mam na imię Dorota, mam 36 lat i jestem z miasta Łodzi . Pozdrawiam Wszystkich , a może ktoś też jest z centrum , chętnie pogadam - jak i zresztą zw Wszystkimi - całuski - do następnego ;))

Może nie aż z centrum, ale tuż obok, Zgierz.
Miasto starsze od Łodzi :)))

Józefa 

Wysłany: 2011-12-11, 22:27   

Witaj Dorotko ja też pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, wprawdzie jestem z Lublina, ale jesteśmy w tym samym wieku. Trzymaj się :)

DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-11, 23:33   

:))))))))
No , nareszcie się ktoś odezwał :)

Pozdrawiam , ooooo ze Zgierza - fajnie - ja w pietek byłam w Nowej Gdyni na basenie - biczowałam się i w saunie byłam :) Zamierzam też pojezdzić tam troche na rowerku ( chociaż mam go w domu ) i może trochę połazić ;)) po bieżni . Mam karnet więc zamierzam tam bywać

DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-11, 23:35   

Józefa napisał/a:
Witaj Dorotko ja też pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, wprawdzie jestem z Lublina, ale jesteśmy w tym samym wieku. Trzymaj się :)

Też pozdrawiam gorąco !!! chociaż pora już zimowa :((

Adam L. 

Wysłany: 2011-12-12, 01:48   

Dorotko, nie bywam w Nowej Gdyni.
Po pierwsze brak czasu, a po drugie brak kasy.
Ośrodek, jeden z najlepszych w Polsce, to dla osób, które o nim nie wiedzą :)

http://www.nowa-gdynia.pl/

DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-12, 10:04   

Adam L. napisał/a:
Dorotko, nie bywam w Nowej Gdyni.
Po pierwsze brak czasu, a po drugie brak kasy.
Ośrodek, jeden z najlepszych w Polsce, to dla osób, które o nim nie wiedzą :)

http://www.nowa-gdynia.pl/

Obrazek

Obrazek

No tak,kasa to fakt wszędzie ta kasa :( wiem coś o tym - płacę za PNF 60 zeta za godzinę a chodzę na razie 2 razy w tyg. więc też zaraz pójdę z torbami . Jeśli chodzi o brak czasu to ja obecnie jestem na zwolnieniu więc jestem tylko ,, qrą domową ,, czasu mam sporo - no może poza faktem , że robie wszystko 2 x wolniej niż przeciętny obywatel :)

Marzannag 

Wysłany: 2011-12-12, 18:06   

Ja teraz mieszkam pod Warszawą, ale mieszkałam w Skierniewicach. W pięknym mieście Ł ódź byłam w dwóch teatrach, na kolejce rollercoaster i na jakiejś hali sportowej oglądałam występ Mazowsza. Fajnie było!

DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-12, 19:44   

[quote="Marzannag"]Ja teraz mieszkam pod Warszawą, ale mieszkałam w Skierniewicach. W pięknym mieście Ł ódź byłam w dwóch teatrach, na kolejce rollercoaster i na jakiejś hali sportowej oglądałam występ Mazowsza. Fajnie było!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: heheehh, noo bo Łódź fajna jest .

sławek staniews 

Wysłany: 2011-12-13, 05:44   

Witaj Dorotko i pozdrawiam serdecznie Ja od 51 lat mieszkam w Łodzi ,a jak byłem zdrowy to przez 15 lat prowadziłem tramwaj tak że Łódź trochę znam ,ale do Nowej Gdyni nie chodzę trochę drogo.Mieszkam na Bałutach ul Staszica.Pozdrawiam.

DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-13, 21:26   

sławek staniews napisał/a:
Witaj Dorotko i pozdrawiam serdecznie Ja od 51 lat mieszkam w Łodzi ,a jak byłem zdrowy to przez 15 lat prowadziłem tramwaj tak że Łódź trochę znam ,ale do Nowej Gdyni nie chodzę trochę drogo.Mieszkam na Bałutach ul Staszica.Pozdrawiam.

Witam Sławku ,
Ja mieszkam na Górnej okolice Rada Titowa byłych Lotników Lwowskich . A do Nowej Gdyni chodzę tylko dlatego ze mam karnet i wychodzi taniej niżbym chodziła normalnie - apropos jutro też się wybieram ;) , ja w zasadzie jak sięgnę pamięcią to objawy mam od jakiś 3 lat - lekceważyłam je i bagatelizowałam, tu się człowiek potknął , tu wywalił tu stracił równowagę , coś wylał, wysypał po schodach masakra , ale co tam - żyło się dalej . Dopiero niedawno jak mi nogi odmowiły posluszenstwa to lekarz, szpital i badania genetyczne i się moje podejrzenia potwierdziły . Smieje sie ze 30 lat byłam okaz zdrowia to teraz mam , echhhh :(((( No nic , ale Ty pewnie o tym wszystkim wiesz , 3maj się .

franek 
Administrator

Wysłany: 2011-12-13, 22:04   

Witaj Doroto,
Podoba mi się Twój "fajny styl"
Jesteś chora jak większość tu na forum a piszesz "swobodnie".
Dla nas (pewnie inni też tak myślą) każdy taki optymistyczny "głos" wiele znaczy.
Zatem pozdrawiam i witam w "drużynie"

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-13, 23:02   

franek napisał/a:
Witaj Doroto,
Podoba mi się Twój "fajny styl"
Jesteś chora jak większość tu na forum a piszesz "swobodnie".
Dla nas (pewnie inni też tak myślą) każdy taki optymistyczny "głos" wiele znaczy.
Zatem pozdrawiam i witam w "drużynie"

WITAM !!!!
Ano , co mam zrobić - podobno nastawienie to pół sukcesu ;-) także staram się jak mogę , z całych sił ( a mam ich coraz mniej ) na razie się trzymam - raz lepiej raz gorzej - trochę gorzej jak już odebrałam wynik genetyczny , że to ta fajna choroba co to choruje na nią 1 osoba na 10000 i na dodatek jest nieuleczalna . Pewnie humor mi odejdzie jak siądę na wózek lub np. się uduszę z braku odruchu kaszlu lub zachłysnę na śmierć - do wyboru do koloru . :-/

franek 
Administrator

Wysłany: 2011-12-13, 23:17   

DOROTA napisał/a:
Pewnie humor mi odejdzie jak siądę na wózek lub np. się uduszę z braku odruchu kaszlu lub zachłysnę na śmierć - do wyboru do koloru . :-/

Spokojnie :-) ja żyję z chorobą już kilka lat i poza chodzeniem (pogarszającym się ) choroba "nie postępuje. Zakrztuszenia też mam. Najgorsze są nocne zdarzenia. Powtarzam jednak ciągle - pewnie umrę na "starość" a nie na ataksję i Tobie też tak podpowiadam :-)

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-13, 23:43   

franek napisał/a:
DOROTA napisał/a:
Pewnie humor mi odejdzie jak siądę na wózek lub np. się uduszę z braku odruchu kaszlu lub zachłysnę na śmierć - do wyboru do koloru . :-/

Spokojnie :-) ja żyję z chorobą już kilka lat i poza chodzeniem (pogarszającym się ) choroba "nie postępuje. Zakrztuszenia też mam. Najgorsze są nocne zdarzenia. Powtarzam jednak ciągle - pewnie umrę na "starość" a nie na ataksję i Tobie też tak podpowiadam :-)

Oby !!!! Ja to już pal 6 , przyzwyczaiłam się juz prawie :roll: ( najbardziej mnie wnerwia ta nieporadność , niezgrabność , brak sił i ta niemoc ;( ) , boje się o córkę - ma dopiero 9 lat na razie cisza , lekarz mówił , że szanse są 50 /50 a może wcale nie mieć żadnych objawów- mam taką nadzieję. Teraz idę spać - DOBRANOCKI - SŁODKICH SNÓW .

Ja mam też zespół niespokojnych nóg ( w dzień i w nocy - w dzień w miarę spoko ale w nocy podobno wyrabiam cuda ) a podejrzewam, że i też rąk :shock: bo co się rano budzę to jestem podrapana na twarzy i wyglądam rano jak ,,pijane zombie ,, nie dość , że łażę zygzakiem to jeszcze pokiereszowana na twarzy :shock:

DOBRANOC :*

ola 

Wysłany: 2011-12-14, 14:50   

Witajcie,zawsze marzyłam o inności.Spełniło się,wynik 1 na 10000 jest niezły.Jak tu nie wierzyć w spełnianie się marzeń?Pozdrawiam

katarzynab_81 

Wysłany: 2011-12-14, 15:06   

cieszę się z tobą.pozdrawiam ;-)

DOROTA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-14, 15:07   

ola napisał/a:
Witajcie,zawsze marzyłam o inności.Spełniło się,wynik 1 na 10000 jest niezły.Jak tu nie wierzyć w spełnianie się marzeń?Pozdrawiam

Taaaaaaaaaaaa, dokładnie ;))) , jak juz chorować to z klasą - nie na byle co :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

AGATA 

Wysłany: 2011-12-14, 19:39   

Cieszyć się :-D ,czy smucić :cry: ,że się jest tą wybraną z tysiąca?
A swoją drogą fajnie , że jest z nami taka wielka optymistka ,to zawsze trochę podbudowuje :-)
Pozdrawiam

ola 

Wysłany: 2011-12-14, 21:58   

Cieszyć się,żyć pełną parą na ile się da.Ja i moja rodzina bierzemy to na wesoło,bo co innego nam pozostało.Oto kilka stwierdzeń mojego męża:Snajper,by miał problem do Ciebie trafić,Tylko ja potrafię tańczyć z moją żoną ponieważ wymyka się z pod kontroli,Jesteś zaprzeczeniem praw fizyki itp...Ja to temat zakończony ale mój 11 letni syn to wielka niewiadoma.Myślę tylko o nim i nie dopisuje mi wtedy poczucie humoru.Już niebawem Święta Bożonarodzeniowe wszyscy życzą zdrowia pociągne do Wielkanocy i znowu życzenia zdrowia,urodziny we wrześniu spełnienia marzeń a więc zdrowia i znów Boże Narodzenie.Tak rok za rokiem już od 8 lat.Pozdrawiam i życzę Wszystkim zdrowia.

Robert 

Wysłany: 2011-12-14, 23:15   

Ja się długo nie odzywałem a tu tyle opty (końcówkę sobie proszę dobrać samemu ) Moja wybranka serca powtarza słowa, co prawda nie jej ale gdzieś usłyszane: "jak czegoś nie możesz pokonać to to zaśmiej " Cześć !

franek 
Administrator

Wysłany: 2011-12-15, 00:29   

ola napisał/a:
Snajper,by miał problem do Ciebie trafić

Znakomite !!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

franek 
Administrator

Wysłany: 2011-12-15, 00:31   

Robert napisał/a:
"jak czegoś nie możesz pokonać to to zaśmiej "

Nic dodać nic ująć - Dycha !

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

ola 

Wysłany: 2011-12-15, 21:02   

Witam,zawsze mówiłam to tylko moim najbliższym,bo uważam to za szczyt próżniactwa.ale mnie ośmieliliście i powiem Wam w sekrecie najbardziej mi brakuje chodzenia w butach na wysokich obcasach,a może jakichkolwiek obcasach?Pa :oops:

Marzannag 

Wysłany: 2011-12-15, 21:31   

Ela se kupiła i chodzi podobno....

franek 
Administrator

Wysłany: 2011-12-15, 21:55   

ola napisał/a:
najbardziej mi brakuje chodzenia w butach na wysokich obcasach,a może jakichkolwiek obcasach?Pa :oops:

A mnie nie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

Ela 

Wysłany: 2011-12-16, 07:38   

Całe szczęście Franku, niektórym mężczyznom brakuje :lol: :mrgreen:

Ja faktycznie, ale miałam lekcję chodzenia w terenie z moją rehabilitantką.
Potem był czas, kiklka miesięcy, że znów zaczęłam chodzić w niskich. Teraz, trochę z konieczności, bo nie kupiłam sobie takich "kościelnych" na zimno, to znów zaczęłam.
i co ciekawe - w domu chodziłam w nich wzglednie dobrze, a na ulicy do kitu. Więc sobuie wyobrażałam, że idę z pokoju do kuchni i stopniowo bardzo zaczęło być lepiej. Teraz już czuję się w nich dość pewnie. Z czego bardzo się cieszę.

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

Marzannag 

Wysłany: 2011-12-16, 11:44   

Odwieczny problem Kobiet. Co na siebie włożyć. Ja nawet jak chodzę w dresie po domu to jest w miarę ładny i elegancki. ;-)

franek 
Administrator

Wysłany: 2011-12-16, 12:12   

Marzannag napisał/a:
Odwieczny problem Kobiet. Co na siebie włożyć. Ja nawet jak chodzę w dresie po domu to jest w miarę ładny i elegancki. ;-)

No to inaczej jak ja jest ubiór czysty ale nie takie elegancki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

ola 

Wysłany: 2011-12-16, 13:31   

Franku cieszę się :-) ,że nie brakuje Ci chodzenia na obcasach.A jeśli nie ma obcasów to ubiór nieelegancki ujdzie.

franek 
Administrator

Wysłany: 2011-12-16, 14:24   

ola napisał/a:
Franku cieszę się :-) ,że nie brakuje Ci chodzenia na obcasach.A jeśli nie ma obcasów to ubiór nieelegancki ujdzie.

Ok :mrgreen:

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

Marzannag 

Wysłany: 2011-12-16, 14:53   

Mężczyźni chyba lubią jak ich Panie dobrze wyglądają. Nieważne, która co tam zapoda....hehehe :mrgreen:

Adam L. 

Wysłany: 2012-01-03, 22:18   

Marto 987, założyłem dla Ciebie osobny wątek.
http://www.ataksja.home.p...php?p=5390#5390

Adam

n_n
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-05, 15:11   

Witaj Doroto, jestem ze Zgierza i uwielbiam molochy. Manufaktura to jest to co tygryski lubią najbardziej :)

[EDIT]
literówka

Odpowiedz do tematu