Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ataksja.org.pl
Strona Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poprzedni temat «» Następny temat
Koenzym Q10
Autor Wiadomość
franek 
Administrator

Wysłany: 2008-05-29, 13:34   Koenzym Q10

Z zamówienia.
Adres mam ze strony . Czekałam ok 30 dni
Wyszło mi prawie w tej cenie co kupowałem u Pani Agnieszki w Warszawie.Mam zapas dla siostry i siebie do września. jakby ktoś bliżej Olsztyna mogę połączyć zamówienia

Franek

anna 

Wysłany: 2008-06-02, 16:58   

nigdy nie przjmowałam koenzymu .Czy odrazu przjmuje się 300mg.Jak jest adres do pani Agnieszki.Ania.

Ela 

Wysłany: 2008-06-02, 18:40   

Możesz tak zacząć, później można zwiekszyć do 2 x 300, dobrze by było zrobić sobie badania
morfologia,glukoza, transaminazy, jongram, mocznik, kreatynina.
działanie koenzymu w takich dawkach, jak my przyjmujemy, nie zostało jeszcze do końca dobrze poznane, choć w zasadzie jest nbezpieczne. Ja go biore osobiście.

[ Dodano: 2008-06-07, 15:39 ]
Jacku, jak jeszcze masz i nie wysłałeś do mnie, to możesz dwa opakowania, bo mam zbyt u pacjenta zanikiem mięśni.

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

stasia21 

Wysłany: 2008-06-29, 18:01   

Jacku, jeśli masz jeszcze koenzym to pilnie potrzebuje pani z Polic--Mirosława Żurawska .Udostępniam jej nr gg-10312503. Bardzo prosze skontaktuj się z tą panią.

Ela 

Wysłany: 2010-10-22, 22:01   

Będę zamawiać koenzym, można się dołączyć, są takie możliwości

- 2 opakowania 30 kaps po 600 mg za około 86 zł ( cena jednego ok.43 zł)
- 5 opakowań za ok. 172 zł (cena 1 opakowania ok. 34 zł)

Pozostałe warianty - po 400 mg

http://www.puritan.com/co...13335?NewPage=1

+ cena przesyłki oczywiście

proszę o zgłoszenia do dnia 27 października
- może być tu na Forum

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

franek 
Administrator

Wysłany: 2010-10-22, 23:18   

Czy to jest firma w Europie czy w USA ?

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

Ela 

Wysłany: 2010-10-23, 12:06   

W USA, już korzystałam, chy6ba nawet dwa razy, nie wiem dokładnie, bo zamawia mi koenzym córka mieszkająca w Holandii.
Nie robię tego osobiście, bo trzeba płacić kartą kredytową, a tej nie mam. Kartę ma jej teściowa, płacą w euro, a ja się rozliczam z córką złotówkami.
Córka zamawiając od razu podaje adres, na który przesyłka dochodzi.
A więc może podać też kilka takich adresów, jeśli ktoś zamówi jakiś zestaw stamtąd.
Zapłacić będzie można na jej konto później, podam je w mailu.

— Jan Paweł II

franek 
Administrator

Wysłany: 2010-10-23, 15:52   

Ok
To ja mam trochę inaczej
Zamawiam z adresu http://www.bestvite.com/i...ATS&Category=93

Kupuje mi osoba z NY wysyła - nie ponoszę kosztów wysyłki - płacę tylko za produkt.

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

Beata 

Wysłany: 2010-10-23, 19:22   

Ja zamawiam zawsze z tej firmy , co Ela , płacę swoją kartą VISA , ale zawsze poluje na promocje . Można tam np. kupić 5opakowań w cenie 2 . Teraz mam duży zapas , była promocja niedawno , ale jak będe zamawiać , to powiem.

Ela 

Wysłany: 2010-10-23, 19:39   

Te "promocje" to oni chyba mają zawsze. ja po prostu podałam od razu cenę pięciu opakowań, a oni ją rozbili jak kupisz 2 to 3 dostaniesz za darmo.
Tylko że nigdzie nie mogłam znaleźć jednego tylko. Do jednego dają drugie "za darmo" i sprzedają od razu dwa.
Taka pozorna chyba promocja, bo klient kupuje od razu dwa opakowania, zamiast jednego np. I oni z tego mają korzyść.
Ale w sumie to i tak wychodzi stosunkowo tanio.
Jest to chyba tańsze niż to, co Franek zamawia. Tylko nie znam dokładnie kosztów przesyłki.
Franku, jak u Ciebie wygląda przesyłka - znajoma płaci czy to jest w kosztach koenzymu?
Ula mówi, że kosztuje chyba 17 dolarów, ale nie pamięta dokładnie.
Beatko, Ty może będziesz wiedzieć?
I jak płacisz tą kartą? to nie musi być kredytowa?
Wolałabym też zamawiać sama

— Jan Paweł II

franek 
Administrator

Wysłany: 2010-10-23, 22:37   

Ela napisał/a:
Franku, jak u Ciebie wygląda przesyłka - znajoma płaci czy to jest w kosztach koenzymu? .

U mnie jest trochę inaczej :-)
Osoba która mi pomaga nie chce ode mnie w ogóle pieniędzy. Ostatnio uparłem się i ok 600 zł zamieniłem na wpłatę jako darowizna na nasze Stowarzyszenie (blogmedia24.pl). Zatem za wysyłkę nie płacę. To jest w ramach pomocy.

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

franek 
Administrator

Wysłany: 2010-10-23, 22:44   

No i jeszcze sprawa terminów ważności one mają znaczenie.
Ja i moja siostra bierzemy obecnie po jednej tabletce dziennie - 400 mg. Zatem jak dostajemy kilkanaście opakować to musimy mieć ok 1,5 termin ważności.

Ela bierze 1200 mg to dużo więc "przerób" jest bardzo duży.

Mając na uwadze wcześniejsze "sygnały" o "wątpliwej" skuteczności Koenzymu nie zwiększamy jego dawki. Pozostajemy przy 400 mg dziennie. Dlatego zamawiamy średnio raz na 1,5 roku.

Ale jak Wasze "dojście" okaże się tańsze to się przerzucimy :-)

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

franek 
Administrator

Wysłany: 2010-10-23, 22:46   

Kiedyś kupowałem sam i płaciłem kartą "VISA" łącznie z kosztami przesyłki - statkiem. Ale to było bardzo drogo.

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

Beata 

Wysłany: 2010-10-24, 11:12   

W puritan nie jest tak drogo , przynajmniej tak mi się wydaje , koszt pakowania to ok. 5 dolarów , do tego doliczają koszt wysyłki , w zależności od wielkości paczki.
Ela napisał/a:
Te "promocje" to oni chyba mają zawsze. ja po prostu podałam od razu cenę pięciu opakowań, a oni ją rozbili jak kupisz 2 to 3 dostaniesz za darmo

To prawda , ale ja znam angielski i poluję na jeszcze większe okazje :-D , jeśli chodzi o płacenie to chyba trzeba mieć kartę kredytową , a nie płatniczą . A ta opcja się pojawia na formularzu zamówienia . Trudno jest mi to wytłumaczyć na piśmie .

Beata 

Wysłany: 2010-10-24, 11:17   

I jeszcze chciałam dodać , że bardzo szybko dostarczają .

Ela 

Wysłany: 2010-10-24, 14:34   

Beata napisał/a:
jeśli chodzi o płacenie to chyba trzeba mieć kartę kredytową , a nie płatniczą . A ta opcja się pojawia na formularzu zamówienia . Trudno jest mi to wytłumaczyć na piśmie .

no właśnie, dlatego zamawiają mi to w Holandii, bo nie mam nikogo z bliskich z kartą kredytową.
A jeśli chodzi o promocje, to zobacz na stronę, czy to o to chodzi? czy jeszcze coś innego?
http://www.puritan.com/co...wPage=1#product

Franku, biorę, w sumie od kilku miesięcy? dopiero tak dużą dawkę, bo od dr Rakowicz dowiedziałam się, że są ludzie, którzy tak biorą. Do tej pory brałam mniej.
Nie wiem, co prawda, czy to pomaga, ale wychodzę z założenia, że jeśli ma pomóc, to trzeba w rzeczywiście dużych dawkach go przyjmować. Kiedyś czytałam jakieś opracowanie naukowe a ten temat, w którym było napisane o dawkach że korzystniejsze są duże.

— Jan Paweł II

franek 
Administrator

Wysłany: 2010-10-24, 23:01   

Ela napisał/a:
Franku, biorę, w sumie od kilku miesięcy? dopiero tak dużą dawkę, bo od dr Rakowicz dowiedziałam się, że są ludzie, którzy tak biorą.

Ja zamierzam od nowego zakupu (koniec listopada) przejść na 800 mg dziennie

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

Beata 

Wysłany: 2010-10-25, 13:21   

Napisałam w poście , że umiem angielski , a miałam napisać , że córka umie bardzo dobrze , a ja w stopniu średniozaawansowanym - sorry . Ja zaczęłam od dawki 400 , potem brałam 450 , a teraz biorę 600 mg .

Odpowiedz do tematu