Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ataksja.org.pl
Strona Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poprzedni temat «» Następny temat
Reportaz w "Uwadze" w telewizji TVN o SCA
Autor Wiadomość
Paweł 

Wysłany: 2009-06-17, 11:53   Reportaz w "Uwadze" w telewizji TVN o SCA

Witam, wczoraj 16.06.2009 bylem w IPiN na kontrolnych badaniach wyniki sa dobre z czego sie ciesze. Byla telewizja TVN i nagrywali m.in mnie i pania Rakowicz i kogos jeszcze. Pod koniec czerwca w "Uwadze" bedzie reportaz o SCA o dokladnym terminie poinformuje forumowiczow.
Pozdrawiam,
Pawel

maria feliks 

Wysłany: 2009-06-18, 13:47   

napewno będe oglądać pozdrawiam

Paweł 

Wysłany: 2009-06-27, 20:16   

Reportaż leciał w dzisiejszej Uwadze o 19:45. Obejrzałem jedyne 5 min programu. Wiadomość o nagraniu za późno otrzymałem więcej o dzisiejszym reportażu jest na stronie http://uwaga.onet.pl/2136...y,reportaz.html
Pozdrawiam

Ela 

Wysłany: 2009-06-28, 00:44   

dzięki za link, ja też tylko końcówkę oglądałam, zadzwoniła do mnie Ewa, moja córka i to ona widziała, ale też chyba niewiele więcej. CZy to jest całość tego programu, w tym linku? Ciebie tam nie ma?

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

Paweł 

Wysłany: 2009-06-28, 12:52   

Szczerze mowiac to sam nie wiem, widzialem tylko koncowke gdzie wypowiadala sie Justyna.
Bede probowal otrzymac to nagranie na komputer to zamieszcze to na serwerze ewentualnie porozsylam.

Ela 

Wysłany: 2009-06-28, 15:05   

to fajnie :) chętmie zonbacze

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

gusia256 
Administrator

Wysłany: 2009-06-29, 10:01   

A ja miałam tego dnia awarję telewizora i o reportażu dowiedziałam się następnego dnia.\
Ale oglądałam fragment, do którego link podał Paweł.
Bardzo dobrze, że pokazali jak wiele wysiłku osobę chorą na SCA kosztuje funkcjonowanie w społeczeństwie i jaki stres na codzień przeżywają.

Beata 

Wysłany: 2009-06-29, 12:56   

Dobrze , że znalazł się ktoś znany , kto choruje , bo przynajmniej ludzie zobaczyli , co to jest ataksja . Widziałam caly reportaż i gdyby nie to , że ta dziewczyna jest dużo młodsza , to moglabym powiedzieć , że zobaczyłam swoje emocje. Też próbuję śmiać się przez łzy , a mówienie o chorobie wywołuje u mnie frustrację. Wreportażu powiedzieli , że w Polsce na ataksję choruje około 1000 osób , to tak naprawdę bardzo mało , myślałam że jest nas więcej , ale dobrze że "tylko" tyle.
Był tam też chłopak o imieniu Marek , pozdrawiam G o serdecznie , wyglądał na bardzo dzielną osobę.Pozdrawiam , też pozostałych forumowiczów . Beata

[ Dodano: 2009-06-29, 13:51 ]
Jeśli ktoś chce obejrzeć reportaż w internecie , to podaję sposób:
Trzeba wejść na stronę www.uwaga.onet.pl , wejść w link "reportaże"
odszukać artykuł "Trudna przyszłość Justyny " i "kliknąć" na link wideo. Pozdrawiam Beata

łuki82

Wysłany: 2009-06-29, 20:17   

hcetnie pogadam z justyna jak bedziesz miała ochote napisz moje gg 3492914 mam na imie łukasz mam 27 lat

krzychu7509 

Wysłany: 2009-10-27, 12:37   

Bohaterka wymienionego wcześniej reportażu była niedawno w programie Szymona Hołowni "Ludzie na walizkach". Jak ktoś chcialby posłuchać fragmentu wywiadu z nią to zamieezczam link.
wywiad

Paweł 

Wysłany: 2009-10-27, 15:35   

Justyno mogłabyś się nam objawić ;-)

Odpowiedz do tematu