Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ataksja.org.pl
Strona Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgierz, woj łódzkie. Witam jestem nowa i zagubiona.
Autor Wiadomość
malutkie 

Wysłany: 2017-09-10, 19:16   Zgierz, woj łódzkie. Witam jestem nowa i zagubiona.

Witam, mam na imię Monika. Mam 42 lata i jestem ze Zgierza. Miałam operację guza kąta mostowo-móżdżkowego i od dej pory mam problemy z utrzymaniem równowagi i ze wzrokiem . Lekarzz neurolog stwierdził od razu ataksję. Nie wiem jak dalej żyć, co robić. Jestem tzw. świeżakiem. Proszę o kontakt.

Ela 

Wysłany: 2017-09-11, 10:56   

Odpisuję tu, bo to nic osobistego. Jeśli to ataksja spowodowana zabiegiem, to chyba ędzie w miarę łagodna, nie powinna postępować. Dobra rehabilitacja chyba pomoze

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

malutkie 

Wysłany: 2017-09-11, 11:32   ...

Dziękuję za odpowiedź. Byłam pełną życia, przebojową kobietą a teraz taki kiwaczek" nie dający rady zrobić podstawowych rzeczy. Boję się strasznie życia i przyszłości. nie wiem co dalej...pewnie renta ...ech życie

Ela 

Wysłany: 2017-09-12, 06:14   

Nie wycofuj się z życia,, staraj się wszystko robić co do tej pory, oczywiście jeśli trzeba z pomocą i zabezpieczeniem.
Ka pracuje do tej pory,rentę mam, tzn pieniądze. W październiku będę miała emeryturę, ale mszę sobie znaleźć zastępstwo.

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

malutkie 

Wysłany: 2017-09-12, 11:52   dziękuję

Witam :-> ale mną tak strasznie buja , ćwiczę by łapać równowagę ale to się pogłębia. Jestem załamana i jeszcze to podwójne widzenie. Kurcze nie mogę przejść tego muru, który mi powstał, a całe moje dotychczasowe życie było walką i dawałam radę. Przecież jestem silna a ciągle łzy i ta bezsilność. Mieszkam sama z 16-letnią Córką. Tylko teraz to taka wegetacja a nie życie.

Beata Murawska 

Wysłany: 2017-09-25, 09:05   Re: dziękuję

malutkie napisał/a:
Witam :-> ale mną tak strasznie buja , ćwiczę by łapać równowagę ale to się pogłębia. Jestem załamana i jeszcze to podwójne widzenie. Kurcze nie mogę przejść tego muru, który mi powstał, a całe moje dotychczasowe życie było walką i dawałam radę. Przecież jestem silna a ciągle łzy i ta bezsilność. Mieszkam sama z 16-letnią Córką. Tylko teraz to taka wegetacja a nie życie.
:kwiatek1: Witaj serdecznie - dopiero teraz mam czas Ci odpisać :kwiatek1: Jeśli można Ci podpowiedzieć - to każdy z nas przeważnie ma kogoś bliskiego - nie odwracaj się od ludzi - wiem że te nasze zachwiania nas blokują - znajdź sobie kogoś komu mogła byś się wyżalić i zwyczajnie poplotkować i jakieś dodatkowe zajęcie na miarę Twoich sił - załuż Sobie konto na FACEBOOKU jak nie masz - Ja to wszystko przeszłam także Cię rozumiem .Nie martw się wszystko będzie dobrze są tu na forum bardzo fajni ludzie którzy na pewno Ci pomogą . :kwiatek1: Jeśli nie masz chodzika - balkonika - kup - zobaczysz jak pomaga w życiu codziennym . Pozdrawiam i życzę powodzenia - możesz zawsze do mnie napisać na pw . :kwiatek1:

AGATA 

Wysłany: 2017-09-25, 12:26   Re: dziękuję

Beata Murawska napisał/a:
malutkie napisał/a:
:kwiatek1: Witaj serdecznie - dopiero teraz mam czas Ci odpisać :kwiatek1: Jeśli można Ci podpowiedzieć - to każdy z nas przeważnie ma kogoś bliskiego - nie odwracaj się od ludzi - wiem że te nasze zachwiania nas blokują - znajdź sobie kogoś komu mogła byś się wyżalić i zwyczajnie poplotkować i jakieś dodatkowe zajęcie na miarę Twoich sił - załuż Sobie konto na FACEBOOKU jak nie masz - Ja to wszystko przeszłam także Cię rozumiem .Nie martw się wszystko będzie dobrze są tu na forum bardzo fajni ludzie którzy na pewno Ci pomogą . :kwiatek1: Jeśli nie masz chodzika - balkonika - kup - zobaczysz jak pomaga w życiu codziennym . Pozdrawiam i życzę powodzenia - możesz zawsze do mnie napisać na pw . :kwiatek1:

Zgadzam się z Beatą w 100 % , skorzystaj z pomocy sprzętu , naprawdę pomaga. A i pogawędka albo nawet popisanie tu bardzo pomaga .Trzymaj się i nie załamuj, naprawdę nie warto zamykać się w sobie :serce:

anna 

Wysłany: 2017-09-27, 07:57   

:witos: to prawda ja DZIEKI CHODZKOWI MOGHE WYSC Z DOMU TAK JAK DZIIS

Odpowiedz do tematu