Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ataksja.org.pl
Strona Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam koenzymu
Autor Wiadomość
maria feliks 

Wysłany: 2009-02-10, 12:30   

witam! ja mam sca3 i od niedawna biorę koenzym żaden lekarz go nie przepisuje bo to nie jest lek tylko on wspomaga przy rehabilitacjach dostałam go kupić własnie tą droga przez forum jest on sprowadzany pozdrawiam

Paweł 

Wysłany: 2009-02-11, 20:20   

Hej.
Brałem w zeszłym roku przez jakieś dwa miesiace Koenzym Q10 i nie zauważyłem żadnej zmiany nie czuje się lepiej ani gorzej więc go odstawiłem i nie biorę go do dnia dzisiejszego - czuję się tak samo :)

krzychu7509 

Wysłany: 2009-02-13, 23:43   

Żona chciałaby zacząć brać Qoenzym Q10 (na początek chyba 300mg). Wiem,że w Polsce nie ma w sprzedży takich dawek. Sama myśl o zamówieniu z jakiejś amerykańskiej strony trochę mnie przeraża i nie wiem jak to zrobić. Mam dlatego pytanie czy nie wiecie czy można go gdzieś zakupić w Polsce.

maria feliks 

Wysłany: 2009-02-14, 05:23   

proszę napisać do pani gusia 256 jest administratorką to ta pani załatwiła mi koenzym q10 jest bardzo miła mi kazała brać na początek 2 razy dzennie po 200 mg sprowadza koenzym z usa

krzychu7509 

Wysłany: 2009-02-21, 16:05   

Dużo czytałem i na chwilę obecną żona powinna brać 400mg. Od dwóch dni wpatruję w amerykańskie stony i wraz nie wiem jak zamówić koenzym. Pewnie gdybym znał angielski byłoby lepiej (mój angielski jest cieniutki). Dlatego ponowię swoje pyatanie: Czy ma ktoś może koenzym Q10 w dawce 400mg lub wie gdzie w Polsce mógłbym go kupić? Proszę o pomoc bo moja nieporadność w tym względzie przytłacza mnie.

maria feliks 

Wysłany: 2009-02-21, 17:37   

niech pan napisze na adres stowarzyszenia e-meil o potrzebie kupienia koenzymu oni też mi pomogli

franek 
Administrator

Wysłany: 2009-02-22, 22:38   

Mam spory zapas - Q10 w dawce 400mg -
Proszę o kontakt na adres fgajek@wp.pl lub telefon 504064714

mam opakowania po 60 tabl. - jedno opakowanie 90 zł (to mój koszt importu z USA) nic nie zarabiam :-) - po prostu pomagam - mogę odstąpić 2-3 opakowania

Pozdrawiam
Franciszek Gajek

AGATA 

Wysłany: 2009-07-02, 20:11   

Witam wszystkich bardzo serdecznie :-) jestem kolejną osobą, która poszerza szeregi chorych i często odwiedzam "nasze" forum.
Nie ukrywam,że potrzebóję pomocy :-( może ktoś posiada większą ilość koenzymu i mógłby się nim podzielić -byłabym ogromnie wdzięczna.
Mówiąc szczerze jeszcze jestem trochę niporadna i nie wiem gdzie tego szukać :-(
Pozdrawiam bardzo serdecznie w ten upalny wieczór
Agata

Odpowiedz do tematu