Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ataksja.org.pl
Strona Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć.
Autor Wiadomość
anuska6 

Wysłany: 2017-12-05, 14:18   Cześć.

:radosne-sloneczko: :drinks: :radosne-sloneczko: Witaj Dorotko,Kasiu,Beatko i Agnieszko,choć według mojego internetu w komputerze nic nie napisałaś ale według mojego internetu w telefonie napisałaś post dziś po godz.8.00.Poruszam się tu niezdarnie i jeżeli zrobie błąd to prawo początkującego 8-) :oops:

Marcin Ł 
Administrator

Wysłany: 2017-12-06, 00:13   

Witam
Nareszcie

anna 

Wysłany: 2017-12-08, 11:20   

:witos: :kapela: :dance:

Beata Murawska 

Wysłany: 2017-12-08, 18:31   

:kwiatek1: :witos: :kwiatek1:

anuska6 

Wysłany: 2017-12-09, 12:10   

:kwiatek1: Aniu,moja imienniczko,już miałam serdecznie cię przeprosić za to że zupełnie nie utkwiłaś w mojej pamięci,ale za sprawą pewnej osoby {zastrzega sobie ona anonimowość}
wiem,że w jadalni siedziałaś z Kasią i Moniką przy stole.Nie wiem dlaczego nie dane nam było zamienić ani słowa,choć pamiętam twoją zabawną historyjkę o tym jak to powiedzieli ci że masz koła w samochodzie poprzebijane.Podobno też siedziałaś na kanapie przy Dorotce podczas urodzin Wiesi,i wtedy również nie zwróciłam na ciebie uwagi.Potem wystąpienie Marcina mnie wciągnęło i byłam w lekkim szoku no i wypiłam trochę białego wina a że ja mam słabą głowę to efekt był taki,że wychodziłam stamtąd {{dobra wyjeżdżałam,jeśli chodzi o szczegóły}}na rauszu.Ale przy pierwszej nadarzającej się okazji postaram się to nadrobić,to znaczy ty też musisz Aniu dać mi okazję zamienienia z sobą kilka a może kilkanaście słów. A Beatko Murawska nam jak i każdemu z uczestników listopadowego turnusu nie było dane zamienić słówka z tobą,ale mam nadzieję,że wkrótce to nadrobimy. :kwiatek1:

Beata Murawska 

Wysłany: 2017-12-09, 13:42   

anuska6 napisał/a:
:kwiatek1: Aniu,moja imienniczko,już miałam serdecznie cię przeprosić za to że zupełnie nie utkwiłaś w mojej pamięci,ale za sprawą pewnej osoby {zastrzega sobie ona anonimowość}
wiem,że w jadalni siedziałaś z Kasią i Moniką przy stole.Nie wiem dlaczego nie dane nam było zamienić ani słowa,choć pamiętam twoją zabawną historyjkę o tym jak to powiedzieli ci że masz koła w samochodzie poprzebijane.Podobno też siedziałaś na kanapie przy Dorotce podczas urodzin Wiesi,i wtedy również nie zwróciłam na ciebie uwagi.Potem wystąpienie Marcina mnie wciągnęło i byłam w lekkim szoku no i wypiłam trochę białego wina a że ja mam słabą głowę to efekt był taki,że wychodziłam stamtąd {{dobra wyjeżdżałam,jeśli chodzi o szczegóły}}na rauszu.Ale przy pierwszej nadarzającej się okazji postaram się to nadrobić,to znaczy ty też musisz Aniu dać mi okazję zamienienia z sobą kilka a może kilkanaście słów. A Beatko Murawska nam jak i każdemu z uczestników listopadowego turnusu nie było dane zamienić słówka z tobą,ale mam nadzieję,że wkrótce to nadrobimy. :kwiatek1:
:kwiatek1: Witam serdecznie :kwiatek1: ja po prostu chciałam się przywitać nie uczestniczyłam w listopadowym turnusie także nie miałyśmy szans się spotkać haha pozdrawiam :kwiatek1:

anuska6 

Wysłany: 2017-12-09, 16:54   do Beaty M.

wiem Beatko,przecież napisałam,że nikomu z listop.turnusu nie było dane zamienić z tobą słówka. :roll:

Ela 

Wysłany: 2017-12-10, 14:56   

:witos: Pisałaś o Ani, ale ona nie jeździ na turnusy ze Stowarzyszeniem :radosne-sloneczko:

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

Dorota75 

Wysłany: 2017-12-10, 15:18   

Ela napisał/a:
:witos: Pisałaś o Ani, ale ona nie jeździ na turnusy ze Stowarzyszeniem :radosne-sloneczko:

Zależy która Ania . Jest taka, która jeżdzi.

"Dum Spiro Spero"

Ela 

Wysłany: 2017-12-10, 16:09   

Na tym żadna nie była, ale pisała tu Ania z Kalisza i ją miałam na myśli

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

Beata Murawska 

Wysłany: 2017-12-10, 18:01   Re: do Beaty M.

anuska6 napisał/a:
wiem Beatko,przecież napisałam,że nikomu z listop.turnusu nie było dane zamienić z tobą słówka. :roll:
:kwiatek1: Witam żle zrozumiałam - pozdrawiam :kwiatek1:

anuska6 

Wysłany: 2017-12-11, 16:44   

Elu,a ty byłaś?

anuska6 

Wysłany: 2017-12-11, 16:46   

nie szkodzi Beatko,zdarza się. :kwiatek1:

anuska6 

Wysłany: 2017-12-11, 16:52   

:serce: Dorotko,to ta o której pisałam? :serce:

Dorota75 

Wysłany: 2017-12-11, 18:13   

[quote="anuska6"]:serce: Dorotko,to ta o której pisałam? :serce: [/quote
Ja już nie wiem , zamieszałyście z tymi Aniami .Ta , ktora jezdzi z Nami to Ania z Konstancina i Ona była teraz w Sarbinowie i to jest ta o której mówisz.
Ta o której mówi Ela to inna Ania.

"Dum Spiro Spero"

Ela 

Wysłany: 2017-12-11, 20:28   

anuska6 napisał/a:
Elu,a ty byłaś?
Nie byłam

— Jan Paweł II

anuska6 

Wysłany: 2017-12-12, 13:16   

[quote="Dorota75"]
anuska6 napisał/a:
:serce: Dorotko,to ta o której pisałam? :serce: [/quote
Ja już nie wiem , zamieszałyście z tymi Aniami .Ta , ktora jezdzi z Nami to Ania z Konstancina i Ona była teraz w Sarbinowie i to jest ta o której mówisz.
Ta o której mówi Ela to inna Ania.
mój informator wprowadził mnie w błąd,ale wiem już że Ania...dobra dajmy spokój Aniom.Dzięki tobie,Dorotko,wszystko jasne. :gpije:

Marcin Ł 
Administrator

Wysłany: 2017-12-12, 21:28   

zwolnij informatora :)

anuska6 

Wysłany: 2017-12-13, 11:30   

Marcin Ł napisał/a:
zwolnij informatora :)
To nie takie proste Marcinie,chciałabym i nie mogę :-P jest tani! ;-)

Odpowiedz do tematu