Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony ataksja.org.pl
Strona Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poprzedni temat «» Następny temat
Leczenie komórkami macierzystymi - klinika w Chinach
Autor Wiadomość
bialy_pl 

Wysłany: 2014-02-01, 16:06   

Dorota75 napisał/a:
Hej,

Ja nadal uważam ,że tylko sumienna , systematyczna , kompleksowa rehabilitacja może pomóc w opóźnieniu choroby . A wszystkie inne metody są doraźna , krótkotrwałe , drogie i mało efektywne.

Zgadza się, od kiedy zacząłem chodzić na gimnastikterapię i systematycznie (2x w tygodniu) to widzę znaczną poprawę siłę w nogach i jak już pisałem, mowa jak by wyraźniejsza.

Dorota75 

Wysłany: 2014-02-01, 16:10   

bialy_pl napisał/a:
Dorota75 napisał/a:
Hej,

Ja nadal uważam ,że tylko sumienna , systematyczna , kompleksowa rehabilitacja może pomóc w opóźnieniu choroby . A wszystkie inne metody są doraźna , krótkotrwałe , drogie i mało efektywne.

Obrazek
Zgadza się, od kiedy zacząłem chodzić na gimnastikterapię i systematycznie (2x w tygodniu) to widzę znaczną poprawę siłę w nogach i jak już pisałem, mowa jak by wyraźniejsza.

Dokładnie,
Ja też czuję się silniejsza. Z psem wychodzę , nie boję siue już tak. Kiedyś mowy niwe było żeby zimą wyjść.

"Dum Spiro Spero"
http://ataksjowo.blogspot.com/

Ania 

Wysłany: 2014-06-08, 16:41   

:witos: :witos:
Myślę,że warto to przeczytać , aby mieć orientację dobrych i złych stron przeszczepu komórkami.

http://wiadomosci.gazeta....owala_raka.html
Pozdrawiam :slonce2:

Ela 

Wysłany: 2014-06-08, 17:59   

jak jest napisane na końcu - to pojedynczy przypadek, a komórki dopiero początek. Tak się dzieje zazwyczaj z nowymi terapiami, nawet i nie z nowymi. Zawsze będzie jakieś niebezpieczeństwo. Mniejsze lub większe.
Tylko pewnie zehabilitacją nie

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II

Ewa 

Wysłany: 2014-06-10, 22:21   

Źle przeprowadzona rehabilitacja też może zaszkodzić. Niewłaściwie dobrane ćwiczenia, nie tak przyłożona siła i uraz gotowy.

Odpowiedz do tematu